Angajații Secției de Înverzire și Salubrizare efectuează lucrări de salubrizare, îngrijire a monumentelor, vopsire și amenajare a teritoriului.
O atenție deosebită este acordată locurilor de memorie, pentru a întâmpina cu demnitate ziua de 9 Mai și pentru a aduce un omagiu eroilor care și-au sacrificat viața pentru pace.
Continuăm să avem grijă de curățenia, ordinea și aspectul îngrijit al orașului nostru!


